Oto Yedek ParçaKurulum & MontajOtomobil Arızaları

En İyi 15 Oto Çıkma Parça Satan Yerler | Nereden Alınır?

Kazalı arabalardan ömrünü tamamlamamış, hasarsız ve işleyen parçalar sökülerek uygun fiyattan araç sahiplerine satılır. Sıfır ile çıkma parça arasında %50’yi aşan bir fiyat farkı bulunur. Örneğin sol far ürününün sıfır 2,000 TL olurken çıkmasının fiyatı 800 TL’ye bulunabilir. Peki ama güvenilir ve kaliteli oto çıkma parça satan yerler neresi? İstanbul, Ankara ya da İzmir’de otomobil çıkma parçası nereden alınır? Çıkma parçacılarda hangi ürünler satılıyor? İşte cevabı…

Türkiye’de ekonomik verilerin her geçen gün artması, parça ihtiyacında insanları oto çıkma parça satan yerler bulmaya yöneltiyor. 2022 yılında oto yedek parça ihtiyacının %33’lük kısmı ikinci el parçalardan giderilirken bu rakam 2023 yılında %67 seviyesine çıktı. 2024’te de %70’i aşacağı öngörülüyor. En iyi çıkma parça satan yer, temin ettiği ikinci el ürünün işlevselliğinden ve sağlamlığından emin olan işletmedir. Yani parça sıfır ayarında en iyi performansı müşteriye sunması gerekiyor. İstanbul’da bunu Aydın Otomotiv sağlarken Ankara’da Yıldız Oto yedek parça servisi iyi bir alternatif sunuyor. İzmir’de ise Ünallar en fazla çıkma parça satın alınan yer olarak karşımıza çıkıyor.

Kazalı arabalardan ömrünü tamamlamamış, hasarsız ve işleyen parçalar sökülerek uygun fiyattan araç sahiplerine satılır. Sıfır ile çıkma parça arasında %50’yi aşan bir fiyat farkı bulunur. Örneğin sol far ürününün sıfır 2,000 TL olurken çıkmasının fiyatı 800 TL’ye bulunabilir. Peki ama güvenilir ve kaliteli oto çıkma parça satan yerler neresi? İstanbul, Ankara ya da İzmir’de otomobil çıkma parçası nereden alınır? Çıkma parçacılarda hangi ürünler satılıyor? İşte cevabı…

oto-cikma-parca-satan-yerler-1
Oto Çıkma Parça Satan Yerler

2023 – 2024 yılında Türkiye genelinde oto çıkma parça satan en iyi 15 yerler listesi:

SIRAŞEHİROTO ÇIKMA PARÇA SATAN YERLERMÜŞTERİ PUANI
1İstanbulAydın Otomotiv Renault Çıkma Yedek Parça10/9.8
2İstanbulTaş Ticaret Oto Çıkma Parça10/9.4
3İstanbulSalim Otomotiv Renault Çıkma10/9.5
4İstanbulAkyüz Otomotiv Çıkma Parçalar10/9.3
5İstanbulÇıkmacı Erhan Renault Çıkma10/9.7
6İstanbulMetin Oto Çıkma Market10/9.6
7AnkaraŞimşek Volkswagen Oto Yedek Parça10/9.4
8AnkaraYıldız Oto Çıkma10/9.7
9AnkaraHuzur Oto – Renault Çıkma Parça10/9.9
10Ankaraİrfan Oto Çıkma Parçacısı10/9.2
11AnkaraAlman Oto (Opel çıkmacı)10/9.2
12İzmirAlman Oto Çıkma Yedek Parça10/9.1
13İzmirÜnallar Oto Çıkma10/9.0
14İzmirKorkmaz oto çıkma parçacısı10/9.4
15İzmirHakan Oto Çıkma10/9.7

 

İstanbul’da Oto Çıkma Parça Satan Yerler 2023/2024 Listesi

İstanbul, trafikte en fazla aktif araca sahip bir şehirdir. Her gün onlarca kaza ya da yüzlerce araç arızalanması meydana gelir. Aracın ihtiyaç duyduğu parçalar sıfır pazarında olduğu kadar ikinci el pazarında da bulunabilir. Kazalı araçtaki sağlam parçalar hurda olmaktan kurtarılır ve ihtiyaç duyulan arabalara monte edilir. Oldukça kârlı bir tercihtir. Fakat parçanın kaliteli, orijinal ve sağlam olduğundan emin olunması şart. Çıkmacı Erhan, İstanbul’da oto çıkma parça satan yerler arasında müşterilerine güven veren işletmeler arasında. Keza Salim Otomotiv de birçok model araba için binlerce çıkma parça koleksiyonuna sahip.

oto-cikma-parca-satan-yerler-2
Oto Çıkma Parça Satan Yerler

İnternet teknolojisini gelişmesiyle artık Türkiye’nin her noktasından online oto çıkma parça satan yer bulmak mümkün. Online sipariş vererek ürünler adresinize kargolanır ve serviste de bu parçaların montajı yapılır. Fakat uzmanlar yine de yerinde parçanın performansını görüp satın alınmasından yana tavrını koruyor.

1.      Çıkmacı Erhan Oto Çıkma: İstanbul’da 2. El oto Parçaları

İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde hizmet veren Çıkmacı Erhan, İstanbul genelinden çok sayıda kişinin tercih ettiği bir yerdir. Özellikle Renault, Ford ve Volkswagen araç modelleri için hemen her türlü ihtiyaca yönelik çıkma parçayı buranın kataloğunda bulabiliyorsunuz. Online alışveriş imkanı yok. Gidip yerinde parçayı inceleyerek satın alabilirsiniz. Zaten en sağlıklı olanı da budur. Özetle İstanbul bölgesinden güvenilir oto çıkma parça satan yerler arasında gösterebiliriz.

ADRES: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, 10. Sk. 10.sokak D:No:297, 34306 İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul

TELEFON: 0507 216 43 10

2.      Salim Otomotiv: İstanbul Bölgesinde oto Çıkma Parça Satan Yer

İstanbul bölgesinde otomobil arızalarını gidermek için ikinci el yedek parça satan yer bulmak hiç de zor değil. Salim otomotiv de bunlardan birisi. Ayrıca online mağaza sahibi olmaları da bu tür ihtiyaçları olanlar için iyi ve kolay bir seçenek sunuyor. Sitelerine girerek aradığınız parçayı sepetinize ekleyebilir ve alışverişinizi yapabilirsiniz. Eğer ki yerinde parça görmek ve incelemek isterseniz de Ataşehir bölgesindeki mağazalarına gitmeniz yeterli. Tüm bu imkanlar dahilinde Salim Otomotiv işletmesi için İstanbul’daki en iyi oto çıkma satan yerler arasında gösteriyoruz.

ADRES: İçerenköy Mahallesi Huzur Hoca Caddesi Bostancı Oto Sanayi Sitesi, No:49 – İSTANBUL, 34752 Ataşehir/İstanbul

TELEFON: 0532 781 79 34

Ankara’da Oto Çıkma Parça Satan Yerler 2023/2024 Listesi

Ankara Türkiye’nin ikinci büyük şehri ve aynı zamanda başkenti. Şehirde kaza yapan ve perte ayrılması planlanan araçlardan sağlam parçalar alınır ve ikinci el olarak satılır. Araç sahipleri için maliyet yönüyle rahatlatıcı bir faktör oluşturmaktadır. Ankara’da sıfır oto parça ile ikinci el çıkma parça arasında en az %40’a varan bir fark görebilirsiniz. Elbette öncelikle güvenilir bir noktadan ürün almanız gerekiyor. Bunun için doğru yerleri yani Ankara’da oto çıkma parça satan yerleri sizlere paylaşacağız. Sizler de yorum kısmına bize öneride bulunabilirsiniz.

oto-cikma-parca-satan-yerler-4
Oto Çıkma Parça Satan Yerler

3.      Güven Oto Çıkma: 2. El oto Parça İhtiyaçları İçin En İyi Ankara Yeri

Ankara’da en güvenilir parçacılar arasında Güven Oto Çıkma yeri öne çıkıyor. Yenimahalle mevkiindeki OSTİM içerisinde dükkanı bulunuyor. Özellikle kazalı araçlardan en iyi seviyede ve hasar almamış parçaları satmalarıyla meşhurlar. Far, kaporta, iç aksan, elektronik sistem gibi çıkma parçaları burada bulabilirsiniz. Fiyat yönüyle rakiplerine göre avantajlı seçenekler sunduklarını not düşelim. Keyifli alışverişler dileriz.

ADRES: Ostim 1581 Cad. Yıldız Sanayi Sitesi No:74, 06374 Yenimahalle/Ankara

TELEFON: (0312) 354 56 40

İzmir’de Oto Çıkma Parça Satan Yerler 2023/2024 Listesi

Oto çıkma parça satan yerler listemizin son ayağında İzmir şehrinden bahsedeceğiz. Zira buradaki yollarda aktif araç sayısı hayli fazla. Hemen her gün yüzlerce araba arızalanarak yedek parça ihtiyacını doğuruyor. Fakat sıfır oto parçalarının fiyatlarındaki yükseliş herkesi etkilediği için öncelikli tercih ikinci elden yana oluyor. İzmir’de oto çıkma parçası satan en meşhur yer Ünallar firmasıdır. İzmir’de en kapsamlı parça koleksiyonlarına sahipler. İşte detaylara geçiyoruz.

Oto dünyasında bazı temel merak konusu unsurlar vardır. Yedek parça, aksesuar çeşitleri, oto yıkama fiyatları ve oto tamir ücretleri günümüzün hayli popüler araştırma unsurlarıdır. Doğru ve güncel bilgiye ulaşmak çok değerli olduğunun farkındayız. Bu sebeple araştırmalarımızı sıkı tutuyoruz. Sizden gelecek yorumları da fazlasıyla önemsediğimizi belirtelim.

4.      Ünallar Oto Çıkma: İzmir Bölgesinde 2. El Oto Parçaları Satan Yer

İzmir bölgesinde aracınız arızalandığında sanayiye götürürsünüz ve burada arızalı parça size bildirilir. Neticesinde de ya sıfır ya da ikinci el yedek parça almanız gerekir. Ünallar Oto Çıkma servisi de size ucuz fiyata çıkma parça hizmeti vermektedir. Bornova’da bulunan bu yere gidip parçayı inceleyerek temin edebilirsiniz.

ADRES: Çınar, 35040, Üniversite Cd., 35100 Bornova/İzmir

TELEFON: 0555 802 73 13

Oto Çıkma Parçacılarında Satılan Ürünler Listesi 2023

Türkiye’de toplam 47’den fazla oto çıkma parça türü satılmaktadır. Araçtaki hemen her parçanın çıkmasını bulmak mümkün. Far, tampon, kaporta, tavan, ön cam, motor sistemleri, silindir, egzoz ve daha onlarcası oto çıkma parçaları arasındadır. Özetle hangi parçaya ihtiyaç duyarsanız duyun oto çıkma parça satan yerlerde bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Güncel Araç Boyama Fiyatları 2023 | Komple, Lokal Boya Fiyat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu