Oto Aksesuar

Güncel Koltuk Arkası TV Fiyatları | Ne Kadar Oldu? | 2024

Koltuk arkası TV ürünlerinin satış oranları markasına ,satış yerine ve özelliklerine göre değişiyor. Ama ideal kalitede bir ürün alacaksanız 3,000 TL – 4,000 TL civarı arasında bulacaksınız. Ucuz ürün ise 2,500 TL ortalamasındadır. En pahalı oto TV modelleri ise 6 – 7 bin TL’dir.

Koltuk arkası TV fiyatları 2024 yılında kısa süre evvel belli oldu. Artan döviz kuru ve ekonomik maliyetler sebebiyle önceki yıla göre %45 daha pahalıya satın alınıyor. Teknoloji cihazları yurtdışı girişli ürünler olduğu için rakamlar dövize orantılı çoğunlukla. 2,890 TL’den başlayan oto TV kafalık modelleri, Amazon, Trendyol gibi sitelerde 6 – 7 bin TL’ye kadar yükseliyor. Teknolojik özellikleri ve kullanıcısına sunduğu seçeneklere göre fiyatı belirlenirken, otobüs koltukları için rakamlar biraz daha makul olmaktadır. Peki ama otomobiller ve otobüsler için satılan koltuk arkası TV ürünlerinin güncel fiyatı ne kadar oldu? İşte detaylar…

Koltuk arkası TV ürünlerinin satış oranları markasına ,satış yerine ve özelliklerine göre değişiyor. Ama ideal kalitede bir ürün alacaksanız 3,000 TL – 4,000 TL civarı arasında bulacaksınız. Ucuz ürün ise 2,500 TL ortalamasındadır. En pahalı oto TV modelleri ise 6 – 7 bin TL’dir.

Güncel Koltuk Arkası TV Fiyatları 2024 Listesi

Araçlarda arkada oturan kişilerin koltuk başlıklarına monte edilen TV ekranlarını izlediği ürünlere koltuk arkası TV denir. Aracın aküsünden aldıkları enerji ile aktif şekilde çalışan sistemlere sahip. Yeni nesil modellere dokunmatik ve akıllı tablet gibi özellikler bulunuyor. Koltuk arkası TV fiyatları 2024 yılında 2,500 TL’den başlıyor. Ancak iyi bir performans ürünü için verilmesi gereken rakamlar 3,500 TL ile 5,000 TL arasıdır. Yurtdışı sitelerinden sipariş verildiğinde maliyetler düşebiliyor.

Güncel Koltuk Arkası TV Fiyatları | Ne Kadar Oldu? | 2024 - 2024 bilgi

2024 yılında satılan oto koltuk arkası TV modellerinin fiyatı:

TARİHKOLTUK ARKASI TV MODELİFİYATI
202410.1 inç Android araba baş dayama monitörü 1080P fiyatı4,000 TL – 6,000 TL
2024Xetec Hrm979 9 İnch Usb Sd Girişli Siyah Kafalık Monitörü3,050 TL – 3,500 TL
2024Araç Kafalık Monitörü Arka Eğlence Paketi4,200 TL – 4,700 TL
2024SKYFAME 10.1 inç evrensel araba baş dayama monitörü4,000 TL – 4,500 TL
2024Navigator Araç Içi Koltuk Arkası 13 Inç Android Tablet Ekran10,000 TL – 12,000 TL
2024Jaguar Android 2gb Ram Ambiyans Aydınlatmalı Monitör16,000 TL – 18,000 TL
2024For-x Jeep Android Başlık Monitörü 10.1″ıps Eğlence Paket4,500 TL – 5,000 TL

*rakamlar ortalama olarak alınmıştır, döneme ve markaya göre değişir.

koltuk-arkasi-tv-fiyatlari-2024-1
Koltuk Arkası TV Fiyatları 2024

Otobüs Koltuk Arkası TV Fiyatı 2024

Kamilkoç, Pamukkale, Varan ve Metro gibi otobüs seyahat şirketleri, yolcularının konforunu arttırmak için araçlarının koltuklarına akıllı ekranlar koymaktadır. Koltuk başlığına monte edilen bu teknolojik aletler ile film, dizi ve oyun imkanları var. Hatta internet kullanımı da mümkün oluyor. Otobüslerde koltuk arkası ekranları fiyatı toptan satıldığı için perakendeye göre daha makul. Adet başına 1,900 TL ücretli ekran toptan olarak satın alınabilir.

Araç Eğlence Paketli Kafalık Monitörü Fiyatı 2024

Artık yolların mesafeleri uzadığı için uzun seyahatlerde insanlar arka koltukta oturan aile bireylerinin keyifli süreç yaşaması için eğlence paketli araç monitörleri satın alıyor. Eğlence paketini diğerlerinden ayıran en temel özellik, ekran içerisinde oyunların ve internet uygulamalarının olmasıdır. Instagram, Twitter ve Facebook gibi uygulamalara bu ekranlarda dokunmatik olarak erişebiliyor ve yolculuğunuzu keyifli hale getiriyorsunuz. Peki ama eğlence paketli koltuk arkası TV fiyatları 2024 ne kadar oldu? İşte merak ettiğiniz sorunun cevabı…

  • Full eğlence paketli araç koltuk ekranı – 5,000 TL’dir.
  • Sosyal medya paketli dokunmatik oto koltuk ekranı – 6,500 TL’dir.

Türkiye’de En Popüler Oto Koltuk Arkası TV Markaları

Türkiye’de oto koltuk arkası TV (araç içi eğlence sistemleri) pazarı çeşitli markalar tarafından temsil edilmektedir. En popüler oto koltuk arkası TV markaları şunlar olabilir:

Pioneer: Pioneer, ses ve görüntü sistemleri konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahip olan tanınmış bir markadır. Oto koltuk arkası TV sistemleri de bu yelpazede önemli bir yere sahiptir.

Sony: Sony, elektronik ürünlerin geniş bir yelpazesini üreten ve otomotiv endüstrisinde de güçlü bir varlığa sahip olan bir markadır. Oto koltuk arkası TV sistemleri de Sony’nin portföyünde bulunmaktadır.

LG: LG, televizyon ve diğer elektronik ürünlerle tanınan bir markadır. Araç içi eğlence sistemleri de LG’nin ürün gamında bulunmaktadır.

Philips: Philips, kaliteli ve yenilikçi elektronik ürünleriyle bilinir. Oto koltuk arkası TV sistemleri de bu markanın ürünleri arasındadır.

Prestigio: Prestigio, araç içi eğlence sistemleri alanında geniş bir ürün yelpazesine sahip olan bir markadır. Farklı boyutlarda ve özelliklerde oto koltuk arkası TV modelleri sunmaktadır.

Next Base: Next Base, taşınabilir ve araç içi eğlence sistemleri konusunda uzmanlaşmış bir markadır. Oto koltuk arkası TV sistemleri, genellikle taşınabilir ve kullanımı kolay modeller olarak dikkat çeker.

Bu markaların ürünleri genellikle yüksek kalite standartlarına sahiptir ve geniş bir fiyat aralığında bulunabilir. Tüketicilerin tercihleri genellikle bütçe, teknik özellikler ve marka itibarı gibi faktörlere dayanır.

İlginizi çekebilir: Güncel Otoyol Hız Sınırları 2023 | Otobanda Kaç KM Yapılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu