Yediemin Otoparkları

Kadıköy Yediemin Otoparkı Nerede? Açık mı? | 2024

Kadıköy bölgesinde aracı çekilenler için şu sorulara yanıt vereceğiz: Kadıköy’de çekilen araba nereye götürülür? Kadıköy yediemin otoparkı telefonu kaç? Açık mı? İşte detaylar….

Kadıköy yediemin otoparkı, 2024 yılında yasaklı yere park edilmiş otomobillerin götürüldüğü yerdir. İstanbul’un en hareketleri lokasyonlarından biri olması, Kadıköy’de çok sık araç çekilmesine sebep oluyor. Durumu yaşayanlar da ilk önce “arabamı nereye çektiler?” sorusunu araştırıyor. Bölgede birden fazla Yediemin mevcut ve biz sizlere adres, telefon bilgisi paylaşacağız.

Kadıköy 24 saat yaşayan bir ilçe. Bostancı, Kozyatağı, Göztepe ve Suadiye gibi lokasyonlarda nüfus yoğun. Araç çekilmelerinin en fazla görüldüğü yerler ise Acıbadem, Bostancı ve Koşuyolu oluyor. Buradan çekilen arabalar yediemin otoparkına götürülerek sahibinin gelip alması bekleniyor. Elbette önce doğru adresi bulmalısınız.

Kadıköy bölgesinde aracı çekilenler için şu sorulara yanıt vereceğiz: Kadıköy’de çekilen araba nereye götürülür? Kadıköy yediemin otoparkı telefonu kaç? Açık mı? İşte detaylar….

kadıikoy-yediemin-otoparki-2
Kadıköy Yediemin Otoparkı

Kadıköy Yediemin Otoparkı Hakkında Önemli Bilgiler

Her bölgenin kendine ait yediemin otoparkları bulunur. Kimisinde tek kimisinde de birden fazla adres bulunur. Kadıköy destinasyonu için 2 farklı yediemin bulunuyor. Bunlardan biri Haydarpaşa iken diğeri de Kuşdili Yediemin Otoparkıdır. Aracınızın hangisine götürüldüğünü de telefonla iletişim kurarak öğrenebiliyorsunuz.

A.     Kadıköy’de Çekilen Araçların Götürüldüğü Yer

Bu yazıyı okuduğunuza göre muhtemelen aracınızı Trafik ekipleri çekiciyle götürdü. Elbette “nerede” sorusunun yanıtı sizin için çok önemli. Ancak hiç çekinmenize gerek yok. Aracınız güvenli bir Kadıköy yediemin otoparkında duruyor. Haydarpaşa ve Kuşdili olmak üzere 2 otoparktan birini arayarak net bilgiyi öğreniyorsunuz. İletişim bilgilerini aşağıda paylaşıyoruz.

Kadıköy Yediemin Otoparkı Nerede? Açık mı? | 2024 - kadiikoy yediemin otoparki 3 scaled
Kadıköy Yediemin Otoparkı

Haydarpaşa Yediemin & Otopark

Kadıköy’de Trafik polislerinin tespit ettiği hatalı park edilmiş arabalar, özel çekici araçları ile Haydarpaşa Yediemine götürülmektedir. Burada muhafaza edilen araçlar sahipleri tarafından alınmayı bekler. Saat sıkıntısı yok. Çünkü otopark 24 saat boyunca açık. Mesafeye ve kalma süresine göre ücretleri değişebiliyor. Yani gece mekandan çıktıktan sonra arabanızı bıraktığınız yerde durmuyorsa bakacağınız ilk adreslerden biri bura olabilir. Elbette gitmeden telefonla da bilgi alıyorsunuz.

ADRES: Rasimpaşa, Tren Garı Yolu No:6/1, 34716 Kadıköy/İstanbul

TELEFON: (0216) 340 06 94

Pazartesi24 saat boyunca otopark açık
Salı24 saat boyunca otopark açık
Çarşamba24 saat boyunca otopark açık
Perşembe24 saat boyunca otopark açık
Cuma24 saat boyunca otopark açık
Cumartesi24 saat boyunca otopark açık
Pazar24 saat boyunca otopark açık

 

Kullanıcı Yorumu: Arızalı halde duran servisten çekici bekleyen aabamı çekmişler. Otoparka gittiğimde de polisin önünde dayılanıyorlar. Polis de hiçbir şey yapmıyor. Araç çekilmesinin yasak olduğunu bile bile şikayet var bahanesi ile seçmece araba çekiyorlar.

Kuşdili Yediemin Otoparkı

Kadıköy yediemin otoparkı denince popüler adreslerden biri de Kuşdili’dir. Kuşdili Caddesi üzerinde bulunan bu otoparkta trafikten çekilen araçlar toplanıyor. Araba sahipleri de gelip geri alabiliyor. Yine 24 saat açık olduğunu belirtelim. Bunun için otopark ücretlerini gişeden ödemeniz gerekmektedir. Cezayı ise dilerseniz daha sonra da yatırabiliyorsunuz.

ADRES: Osmanağa Mahallesi Kuşdili Caddesi, Pazaryolu sokak No:1A, 34714 Kadıköy/İstanbul

TELEFON: (0216) 449 09 93

Pazartesi24 saat boyunca otopark açık
Salı24 saat boyunca otopark açık
Çarşamba24 saat boyunca otopark açık
Perşembe24 saat boyunca otopark açık
Cuma24 saat boyunca otopark açık
Cumartesi24 saat boyunca otopark açık
Pazar24 saat boyunca otopark açık

 

Kullanıcı Yorumu: Kadıköyün kendi trafik keşmekeşine karışmadan aracınızı parkedip, heryere yürüme mesafesinde ulaşım sağlayabileceğiniz park yeri. İçerisinin doluluğuna göre araç anahtarı bırakmanız gerekebilir, yıllardır kullanıyorum olumsuz hiçbir durumla karşılaşmadım. Yunus polislerinin dinlenme noktalarından birisi güvenlik açısındanda gayet iyi.

B.     Kadıköy’deki Yediemin Otoparkı Pazar Günü Açık mı?

Araçlar Kadıköy’de en çok cumartesi gecesi ve Pazar günleri çekildiğinden sürücüler “Pazar günü Kadıköy yediemin otoparkı açık mı” sorusunu öğrenmek istiyor. Evet, bu otoparklar Pazar günleri de açık. Haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet vermekteler. Zaman sıkıntısı olmadan dilediğiniz zaman gidip teslim alabilirsiniz. Böyle bir durum yaşamamanız dileğiyle iyi günler diyoruz.

Bu konular da ilginizi çekebilir:

Güncel Skoda Engelli Araç Fiyatları 2023 | Ne Kadar Oldu?

Kiralık Ekskavatörler ve Ekskavatör Kiralama Fiyatları 2023

Kadıköy’deki Yediemin Otoparklar

Kadıköy’de yediemin otoparkları, genellikle trafikten alıkonulan veya yasa dışı durumlar nedeniyle çekilen araçların depolandığı ve korunduğu yerlerdir. Kadıköy’de bulunan yediemin otoparkları, İstanbul Emniyet Müdürlüğü veya trafik polisi tarafından belirlenen ve işletilen tesislerdir. Bu otoparklar genellikle şunları sağlar:

  1. Araç Depolama ve Güvenlik: Alınan araçlar güvenli bir şekilde depolanır ve korunur. Bu süreçte araçların zarar görmemesi için gerekli önlemler alınır.
  2. Dokümantasyon ve Kayıt Tutma: Her aracın giriş ve çıkışı kayıt altına alınır. Bu kayıtlar, araç sahiplerinin ve ilgili makamların takibi için önemlidir.
  3. Ödeme ve Teslimat Prosedürleri: Aracın yediemine alınması ve çıkartılması için belirli prosedürler vardır. Bu prosedürler genellikle resmi ödemelerin yapılması ve gerekli belgelerin tamamlanmasını içerir.
  4. Yasal Süreçler ve İşlemler: Trafik suçu işlenen araçlar için yasal süreçlerin takibi yapılır. Bu süreçler, aracın sahibiyle ilgili gerekli bilgilendirmeleri içerir.

Kadıköy’de yediemin otoparkları, genellikle İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün Beyaz Masa biriminden veya trafik polisinden yönlendirme alınarak işlem gören yerlerdir. Bu tesislerin detaylı bilgilerine ulaşmak için İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün resmi web sitesi veya Beyaz Masa hattı üzerinden bilgi alınabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu